Radanoviæ Plast forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Radanoviæ Plast forum

Otkup plastike i sekundarnih sirovina
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Subliminal vs. D.A.

Go down 
+7
Wolf
Shadow
kimbaaaa
[key issue]
Neg[R]o^^
CrEEpInG_dEaTh
^1zVin1^
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Kurotresin@
Ultra-Mega-Super Èlan
Ultra-Mega-Super Èlan
Kurotresin@


Broj poruka : 542
Location : Beograd,Vracar
Datum upisa : 2007-08-08

Subliminal vs. D.A. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 4:15 pm

ajmo ovako ... Krenimo redom ... Pricamo ja i skazi i kazum mu rekao je shadow opusteno CW da imaju sXe svi osim tebe valjda decko stvarno ne moze da ga pali ... On kaze naravno ok ... Ulazimo mi ugasen sXe pred pocetak meca stavimo sXe na 0 kad ono ni 1 lik nema sXe ( ZASTO ??????? ) ???? Pred pocetak meca pocinje neki lik da mi sere a ja se sa skazijem zajebavam , posle jos kenja kenja , onda kao izlaze neki i javljate se kao onako BEZOBRAZNO "Otisli da upale cit" .... Koliko pauza ste trazili ???? Necu da serem pogledaj realno sve ovo pa mi onda reci nesto ja necu da se prepirem tj nemam nameru znaci dolazite ovde serete .... 2-a stvar pitam se zasto Igor nije jedini koji je nasao nesto sumnjivo u vezi sa D.A. bas sam video nesto kod jednog clana klana PlayBoy onda clana klana L-Gaming i tako dalje da ne nabrajam a naravno ove necu imenovati ... Necu da se svadjam samo pogledajte realno zasto ste ovo radili ...
Back to top Go down
D.A. | mr.d34d
Pocasni clan foruma
Pocasni clan foruma



Broj poruka : 39
Datum upisa : 2008-02-29

Subliminal vs. D.A. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 4:58 pm

hehe za velika slova to mi bio ukljucen caps ...zasto da se derem ja sam potpuno opusten..prosle me godine tih prica sranja itd, sticem zezam se karam i ta sranja tako da mi cs na zadnje mesto pa jos da se nerviram zbog njega....
samo kazem 100000000% da decko nema cit...a za to pr0 ko je ovde pr0...ko je u srbiji pr0......ovde se dele na jake slabije i noobove.
Krivo mi sto prozivate a nije tacno ni 0.000001% od toga.
Ne znate decka...ne znate da nocima vezba( po stoti put kazem)...igrenjem za klan ga je podstaklo da vezbamo svi non stop uz time i zezamo bla bla bla.... KOJ QRAC ONDA VEZBA NOCIMA I GRDNIH IZLGEDANIH DEMOVA DA BI UPALIO CIT.
Shvatam da kada neko izgubi uvek mu fali neki penis..kao sto su i nas kada smo poceli isto drali pa mi vikali cit cit....ali pojedini kao da osudjuju kriminalca...omg
Jadno je sve ovo i ta prozivanja...i to za dz Sad
Back to top Go down
Shadow
Admin
Shadow


Broj poruka : 2579
Godina : 36
Location : Indjija
Datum upisa : 2007-07-24

Subliminal vs. D.A. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 5:13 pm

HH.. Znaci mozete da prdite dan-noc o tome kao gledali ste 4meseca nase demo-e.. NISAM ZNAO DA SMO TAKO POPULARNI.. i jedva ste nas dobili.. I to sa 1 chiterom.. HAHAHA.. Klip je odradjen, i to nisu sve situacije gde je preterao gdin super wh.. vidi se da je vezbao da igra sa wh, ali meni to ne prolazi..
+bilo je 200x boljih igraca od njega, naprimer svi iz HSB-a su 50x bolji od njega... pa momcima nikada nista slicno nisam nasao kao gdinu PRO CHITERU.. zato MOJNE DA SERETE, KAO DOSLI SVI NA FORUM DA BRANE DRUGARA.. Ovo je ocekivana reakcija, kao branite ga.. Pa ipak i vi ste u klanu ciji je lider CHITER>.morate braniti obraz ..Pali mali pirat
Back to top Go down
http://www.subliminal-clan.dzaba.com
D.A. | mr.d34d
Pocasni clan foruma
Pocasni clan foruma



Broj poruka : 39
Datum upisa : 2008-02-29

Subliminal vs. D.A. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 5:26 pm

mali....hehehehehehehehehehhe ae cutacu.
Pak branim decka od vas takvih...pogledaj nas forum
A nas ima 5 meseci tako da normalno da smo jedva pobedili za razliku od vas. Tako da VELIKI moze i da nas vi sledecu pobedite ili mozda opet kiksnete ali eto nasla se konkurenkcija.
REZERVISITE KGB SA HLTV I NAJBOLJE ADMINE .....PA SE VIDIMO "VELIKI" OMG
i poz za kuronju jedini normalan decko ( osim lapsusa sumnjivog u vezi D.A.)
Back to top Go down
Shadow
Admin
Shadow


Broj poruka : 2579
Godina : 36
Location : Indjija
Datum upisa : 2007-07-24

Subliminal vs. D.A. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 6:05 pm

Ma jock.. Sad ces ti dobiti klipcic.. Samo da upload 30mb.. pa se pusite vi i vas pro cHiter ;-)
Back to top Go down
http://www.subliminal-clan.dzaba.com
D.A. | mr.d34d
Pocasni clan foruma
Pocasni clan foruma



Broj poruka : 39
Datum upisa : 2008-02-29

Subliminal vs. D.A. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 6:18 pm

mmmmmmm....da
okaci na na youtube bro..nemoj to da zaboravis Wink
Back to top Go down
Shadow
Admin
Shadow


Broj poruka : 2579
Godina : 36
Location : Indjija
Datum upisa : 2007-07-24

Subliminal vs. D.A. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 6:29 pm

Ovo brisem.. Tema je rezultati.. POSTOJI TEMA U OBAVESTENJA... Za kibu chitetera tamo i demo ceo imate download a ja cu posle upload clip sa zanimljivostima ;-)
Back to top Go down
http://www.subliminal-clan.dzaba.com
Sponsored content





Subliminal vs. D.A. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Subliminal vs. D.A.
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 28.6 19h subliminal vs GC cw#4
» s4.l vs subliminal
» Subliminal vs. eSK
» Subliminal vs. PBF
» h2G - Subliminal

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Radanoviæ Plast forum :: Trash :: Obrisane teme-
Jump to: