Radanoviæ Plast forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Radanoviæ Plast forum

Otkup plastike i sekundarnih sirovina
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Subliminal vs. D.A.

Go down 
+7
Wolf
Shadow
kimbaaaa
[key issue]
Neg[R]o^^
CrEEpInG_dEaTh
^1zVin1^
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
^1zVin1^
Tek stigao na forum
Tek stigao na forum



Broj poruka : 4
Datum upisa : 2008-01-19

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 6:09 am

0:2
dd2 9:16
inferno 7:16

GG

Kada niko ne stavlja, evo ja Razz
Ni prosli vs nas niste stavili :S
Back to top Go down
CrEEpInG_dEaTh
Ultra-Mega-Super Èlan
Ultra-Mega-Super Èlan
CrEEpInG_dEaTh


Broj poruka : 433
Godina : 34
Location : de_fotelja :D
Datum upisa : 2007-09-21

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 11:24 am

mangupe pogledaj ovo http://radanovicplast.forumsr.net/obavestenja-f18/kimba-chitercina-da-chiterski-klan-t586.htm

btw prosli nismo stavili igrao vam camper i lik sa kgb-a to iz vaseg klana ?? ja da zovem likove iz sbc da vas rastrgnu pod nasim tagom a drugi nikovi ti bi stvaio rezultat ae ne prdi ...samo da znas nije ti pametno sto si u D.A klanu .....
Back to top Go down
http://www.barani.user.co.yu
Neg[R]o^^
Pocasni clan foruma
Pocasni clan foruma
Neg[R]o^^


Broj poruka : 86
Datum upisa : 2008-01-07

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 11:28 am

pa naravno da nisu stavili kad su igrali protiv citera! Imas gore u obavestenja... ali pazi ZNAO SAM OD SAMOG STARTA da kimba koristi WH!!!! Kao gleda svaki stek ..skriveni citer...svako ko pogleda demo bice mu jasno! jos protiv nas kad su igrali na nishville znaci kidamo ih drugi kod njih imao 3-12 a KIMBA 25-5 Very Happy mislim imamo i mi SPAWNA ali kazi mu da oladi sa citom i da mu je bolje da igra kao NOOB nego pro citer!!!


p.s. NAUCITE DA IGRATE BEZ CITA !!! STA JE INTERESANTNO DA VIDIS GDE JE KO KROZ ZID??? PIGLU CITERI!!!
Back to top Go down
CrEEpInG_dEaTh
Ultra-Mega-Super Èlan
Ultra-Mega-Super Èlan
CrEEpInG_dEaTh


Broj poruka : 433
Godina : 34
Location : de_fotelja :D
Datum upisa : 2007-09-21

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 11:36 am

Neg[R]o^^ wrote:
pa naravno da nisu stavili kad su igrali protiv citera! Imas gore u obavestenja... ali pazi ZNAO SAM OD SAMOG STARTA da kimba koristi WH!!!! Kao gleda svaki stek ..skriveni citer...svako ko pogleda demo bice mu jasno! jos protiv nas kad su igrali na nishville znaci kidamo ih drugi kod njih imao 3-12 a KIMBA 25-5 Very Happy mislim imamo i mi SPAWNA ali kazi mu da oladi sa citom i da mu je bolje da igra kao NOOB nego pro citer!!!


p.s. NAUCITE DA IGRATE BEZ CITA !!! STA JE INTERESANTNO DA VIDIS GDE JE KO KROZ ZID??? PIGLU CITERI!!!

lol! lol! lol! lol!

kralj xD hahahhahahahaah neka si im reko xD
Back to top Go down
http://www.barani.user.co.yu
[key issue]
Tek stigao na forum
Tek stigao na forum



Broj poruka : 14
Datum upisa : 2008-02-21

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 11:38 am

16bit-а је за мене једна врста cheata, тако да ти STFU !!!
Тј. боље од cheata, повећа ти чак и FPS итд..


Last edited by [key issue] on Fri Feb 29, 2008 11:40 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Neg[R]o^^
Pocasni clan foruma
Pocasni clan foruma
Neg[R]o^^


Broj poruka : 86
Datum upisa : 2008-01-07

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 11:39 am

16 bita sam koristio na 3 m3ca pre 4 meseca sad imam masinu koja je skuplja od tebe celog tako da ne botuj
Back to top Go down
[key issue]
Tek stigao na forum
Tek stigao na forum



Broj poruka : 14
Datum upisa : 2008-02-21

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 11:43 am

Па ти скапирај ил цркни Skill не можеш да купиш, УПАМТИ !!!
Џабе ти све кад никад нећеш бити бољи ако тако наставиш.
Опробаћемо се са твојим купљеним skillom lol!
Back to top Go down
Neg[R]o^^
Pocasni clan foruma
Pocasni clan foruma
Neg[R]o^^


Broj poruka : 86
Datum upisa : 2008-01-07

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 11:48 am

ajmo bote botuj jos malo....
Back to top Go down
CrEEpInG_dEaTh
Ultra-Mega-Super Èlan
Ultra-Mega-Super Èlan
CrEEpInG_dEaTh


Broj poruka : 433
Godina : 34
Location : de_fotelja :D
Datum upisa : 2007-09-21

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 11:51 am

ae dosta negro a od kad moze masina da bude skuplja od ljuckog bica ? :S omG tu si malo preterao ... a za 16bita nisi trebo to da stavljas koji penis ja bacam za smoke 300 dolara mogu kupiti he Razz tako da ono nisi trebao nikad da igras na 16bita ...End ima smece kantu od kompa decko igra na fps 25 nikad nije stavio 16 bita .... tako da ono nisi ni ti trebao al sta sad bilo proslo ....
Back to top Go down
http://www.barani.user.co.yu
Neg[R]o^^
Pocasni clan foruma
Pocasni clan foruma
Neg[R]o^^


Broj poruka : 86
Datum upisa : 2008-01-07

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 11:56 am

da razumi da je to bilo pre 4 meseca a nisam namerno stavljao 16 bita nego sam na public igrao na 16 bita tako da sam zaboravio da prebacim na 32... na public nije zabranjeno 16 bita....... jbg imam treninge 3 puta dnevno fax i kad dodjem umoran odma na cw ili public Very Happy
Back to top Go down
Neg[R]o^^
Pocasni clan foruma
Pocasni clan foruma
Neg[R]o^^


Broj poruka : 86
Datum upisa : 2008-01-07

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 11:57 am

svakako tad namera nije postojala al jbg vidim da se neki jos uvek grudvaju... obrisi offtopic
Back to top Go down
Neg[R]o^^
Pocasni clan foruma
Pocasni clan foruma
Neg[R]o^^


Broj poruka : 86
Datum upisa : 2008-01-07

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 12:14 pm

[key issue] wrote:
16bit-а је за мене једна врста cheata, тако да ти STFU !!!
Тј. боље од cheata, повећа ти чак и FPS итд..




Jel si ti glup ili inace . .tek sam sad ovo video...znaci svi ovde koji kucaju developer to je cit? posto developer povecava fps creep i ti si citer hahahahahah o boze koje gluposti cu ovde da cujem... ae pocinje ti skola za 1 sat spremaj knjige ...
Back to top Go down
kimbaaaa
Tek stigao na forum
Tek stigao na forum



Broj poruka : 1
Datum upisa : 2008-02-29

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 12:43 pm

momci mrsko mi da pisem ovde ponovo odgovor pa dat cu vam samo link i citajte.

http://relja.forum5.com/viewtopic.php?t=289&mforum=relja

pozzz i naucite igrat cs pa mi javite...
Back to top Go down
Shadow
Admin
Shadow


Broj poruka : 2579
Godina : 36
Location : Indjija
Datum upisa : 2007-07-24

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 1:53 pm

AHAHAHAH.. Sto se decko opravdao... MA MAMU TI JEBEM MALENU.. KO JE PRO.. IDI UBI SE KRETENU JA KAO NEMAM TS..
Kao znas TS mi je rekao da pucam tu i tu.. MAMU TI JEBEM NAPRAVICU KLIP PA CES VIDETI STA TI JE TS REKAO A TI SAM NA B IDES... i pucas kroz kutiju misleci da je lik ispred a ustvari je iza kutije, ali wh te prevario.. Uglavnom ko god igra CS malo duze, pogleda demo i videce kako si VIDOVIT ;-)

A najjace mi ovo, kao okaci 1 SS i sta sa tim>?? sta to dokazuje ?? To dokazuje da si kreten i da mala beba zna da chit moze da se upali i ugasi po potrebi.. MAGARE !!!
Back to top Go down
http://www.subliminal-clan.dzaba.com
Wolf
Ultra-Mega-Super Èlan
Ultra-Mega-Super Èlan
Wolf


Broj poruka : 835
Godina : 37
Location : Indjija, Srbija
Datum upisa : 2007-07-26

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 2:25 pm

HAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHA!!!
Znaci bezobrazluku nikad kraja...

MAGARE KAO TEROR U DD2 IMA REFLEKS KAO MUNJA
NA SREDINI... GADJA TE IZMEDJU ONOG OTVORA,TAKORECI
CRTE NA VRATIMA, U GOVNO OD PTICE NA SLEMU...

Preterivanje max...A kako je mene ispratio kad sam sisao
sa platforme,a ja walk all the time, na DD2 iz tunela odma na vrata nijedan jedini stek nije overio a proslu rundu isao je tuda 2 na sat ko noge da nema,
puzao je decko dok nije izasao jer je znao da sam tu...

HAHAHAHAHAHAHa!!! Koja je to budaletina...
Back to top Go down
http://www.subliminal-clan.dzaba.com
skazi<3 Limuntus
Tek stigao na forum
Tek stigao na forum



Broj poruka : 1
Datum upisa : 2008-02-15

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 2:48 pm

E sad cu ja da vam nesto kazem posto se svi pravi te mnogo pametni , Kimba je igro cs dok mi nismo znali sta je to odigro je decko vise ligi nego sto smo mi leba jeli , Creep na pitanje sto nije u boljem klanu bio je u jednom od najacih klanova u bosni , RELAX
Back to top Go down
D.A. | mr.d34d
Pocasni clan foruma
Pocasni clan foruma



Broj poruka : 39
Datum upisa : 2008-02-29

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 3:34 pm

hehehehehe ehehehehehehe sha je bilo misevi.
jel vam se uvuko strah zbog cs-a.
Joj kanteraski mangupi svi do jedan.
Sta je bilo zenice naso neko da vas dere pa odmah cit, sta ste se posrali, uspanicili...ae da ugasimo D.A. da bi vi opet bili na glasu.
Kimba je dao sajt, pa posetite komentare.
Ali jos jednom da vam napomenem
"""""""""Kimba vezba za sve vas skupa.......a vi i dalje serite lepo je to kada i mnogo jedete""""""
A ti shadow si neki mangup, sta si? Jel te ucili lepom vaspitanju kod kuce ili dosao sa ulice pa na cs. Da ima razloga da to sve pises pa da te razumem.
kako se kaze shadow : ISPECI PA RECI.
KISS ZA SVE
Back to top Go down
^1zVin1^
Tek stigao na forum
Tek stigao na forum



Broj poruka : 4
Datum upisa : 2008-01-19

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 3:43 pm

Ljudi da vas pitam, da li bih ste srali da ste vi dobili????? SAMO TAJ ODGOVOR HOCU(ZNAM VEC)Razz
Back to top Go down
Kurotresin@
Ultra-Mega-Super Èlan
Ultra-Mega-Super Èlan
Kurotresin@


Broj poruka : 542
Location : Beograd,Vracar
Datum upisa : 2007-08-08

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 3:49 pm

Ovo je moj prvi post o ovoj temi jer necu da serem al posto ste bezobrazni evo ti ...

Siguran sam da i da smo dobili decka bi pogledali i uradili isto sto i sad uradio shadow dakle okacio klip zato nemoj da seres preterano nego tu cuti treba da vas je sramota , lepo sam pricao sa Kimbom znaci sve normalno i dodjete vas 2-3 da solite pamet po 4umu ae nemoj da kenjate vise molim vas ....
Back to top Go down
D.A. | mr.d34d
Pocasni clan foruma
Pocasni clan foruma



Broj poruka : 39
Datum upisa : 2008-02-29

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 3:51 pm

PRIJEM
pusti decake na miru..potreseni su jebote.
Samo mi krivo kada sam poceo sa cs. cuo sa za SUB i bio mi jako drag klan i kasnije ja i kimba nocu gledajuci njihove meceve kao navijali"da se tako izrazim" dok nije bio jedan lapsus sa l gaming.."zna vec cheif".
A 4 meseca smo se jako spremali kada smo dobili server vezbali da i mi budemo konkurenkcija..ali sta vec dosta treninga, cw-eova, odgledanih demova svakog od vas.... za kratko vreme su doneli neocekivani napredak, sto vas mnogo boli.
A sada ovako na ratnoj sekiri. jebiga zivot je dlakav
ODJAVA
Back to top Go down
^1zVin1^
Tek stigao na forum
Tek stigao na forum



Broj poruka : 4
Datum upisa : 2008-01-19

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 3:52 pm

Predlazem LOCK!!!!! SMORILI STE ME!!!!!
Back to top Go down
D.A. | mr.d34d
Pocasni clan foruma
Pocasni clan foruma



Broj poruka : 39
Datum upisa : 2008-02-29

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 3:52 pm

ok kurosteno jedini relani decko ovde.....
I reci mi sta si ti onda zakljucio kada si vec gledao i jos pricao sa kimbom?
Posto kazes da ne seremo SVI!
Back to top Go down
^1zVin1^
Tek stigao na forum
Tek stigao na forum



Broj poruka : 4
Datum upisa : 2008-01-19

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 3:53 pm

BTW KO GUBI IMA PRAVO DA SE LJUTI Razz
Back to top Go down
D.A. | mr.d34d
Pocasni clan foruma
Pocasni clan foruma



Broj poruka : 39
Datum upisa : 2008-02-29

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 4:06 pm

ZNATE STA MI KRIVO...ZATO SAM SE OVDE I PRIJAVIO.
PRVO : MRZIM NEPRAVDU I ISTERIVANJE NEPRAVDE I LAZI
DRUGO: JA SAM TE KLINACKE NAPSTUPE I PRICE PROSAO PRE DVE TRI GODINE I TO JE TAKO JADNO U FAZONU NAPAD JE NAJBOLJA ODBRANA.
TRCE: DOSAO SAM OVDE DA KAZEM DA NEKO MNOGO KAKI ZA SVOJE GODINE, MENE BOLI ZA SVE penis JA IGRAM JOS POLA GODINE I ODO DA STICEM,A OVAJ KLAN CE OSTATI ( NAZALOST VAS ,SVE JACI I JACI) ALI SAM OVDE DA BRANIM MOJE FRENDOVE OD NEKIH TAKO SMESNIH....
SVE SAM REKO STA SAM IMAO, BILO BI MI DRAGO DA IMA NEKO MALO STARIJI DA RAZUME.....
VIDIMO SE MOMCI...ZZZZZZZ
Back to top Go down
Unique
Ultra-Mega-Super Èlan
Ultra-Mega-Super Èlan
Unique


Broj poruka : 582
Location : Bg
Datum upisa : 2007-09-14

Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 4:09 pm

@Negro i ostatak ...
ovde se prica o kimbi tako da molim vas ...neki drugi put will ya ?
a za taj developer to ti verovao ili ne sjebe fps...ali nije za to tema ovde.mozemo da nastavimo u offtopic.

btw nisu svi klinci ovde tako da ono Wink relax malo
nadam se da cemo doziveti da igramo u lanu jednom pa cemo videti Wink

a i brate ako cemo po godinama prestanite da psujete i da se ponashate kao iskrivljena deca koja imaju toliko sitan vokabular da je to ne vidjeno.i ta velika slova brate kao da se deres ,pa ne znam koga je potreslo ovo nas ili vas ? a lep ti taj SS na 4umu gde si drugi Razz mislim da je i jedini.
bar vam prica nije da je lik neki pr0 sa KGB-a hahaha.neki znaju o cemu pricam.

kazes "SUB je kriv sto nije bio mec sa skriptom jer nema niko SS."
jel ti to dalo za pravo da korisis chit ili ?
jedino mi je zao sto ce tvojih 4.5 godine igranja CS-a pasti u vodu :/


Last edited by Unique on Fri Feb 29, 2008 4:37 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Sponsored content





Subliminal vs. D.A. Empty
PostSubject: Re: Subliminal vs. D.A.   Subliminal vs. D.A. Icon_minitime

Back to top Go down
 
Subliminal vs. D.A.
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» s4.l vs subliminal
» Subliminal vs. eSK
» Subliminal vs. PBF
» h2G - Subliminal
» 28.6 19h subliminal vs GC cw#4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Radanoviæ Plast forum :: Trash :: Obrisane teme-
Jump to: