Radanović Plast forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Radanović Plast forum

Otkup plastike i sekundarnih sirovina
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Upoznajmo se !

Go down 
+37
Endless
f0r3$t
PuDg[E]
MaZzZaLoTo
CaMpeR <3
curtis
ob1
Miss D'Kiss
tOni <3 PA
DenSell
suB-s0uL
itd
Urosh -e3 _zZz.
Johny
uLtRaVioLeT
m1Lak.
exteR
beans
cobra_ug
ShoW--TimE
cLeaRvisioN
FanSte aka Frat ~yo!
intruder
Unique
miKri^100%^Dr0g3R
tomic_ogee
CrEEpInG_dEaTh
bitj
BoG[i]
Kurotresin@
|RB|bulletproof
FrenkY
EVAN
bakaja
no.skill
Wolf
Shadow
41 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Shadow
Admin
Shadow


Broj poruka : 2579
Godina : 36
Location : Indjija
Datum upisa : 2007-07-24

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeThu Jul 26, 2007 9:17 pm

Kao tvorac ovog foruma ja cu se prvi predstaviti i vama dati primer kako otprilike to da radite!
Ja se zovem Igor inace na Counteru sam [Subliminal]Shadow.
87' sam godiste i zivim u Indjiji.Studiram na Fakultetu Tehnickih nauka u Novom Sadu. Trenutno imam devojku, i happy sam! I love you Volim svoju devojku, pse, alkohol,CS,svoju porodicu i prijatelje!Pravoslavac sam i tolerisem druge vere ! Eto nesto ukratko o meni....A sad da vidim vas king


Last edited by on Sat Oct 20, 2007 1:52 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
http://www.subliminal-clan.dzaba.com
Wolf
Ultra-Mega-Super Član
Ultra-Mega-Super Član
Wolf


Broj poruka : 835
Godina : 37
Location : Indjija, Srbija
Datum upisa : 2007-07-26

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeFri Jul 27, 2007 2:01 am

Iza taga [Subliminal]Wolf krije se ime Milan! Godiste sam takodje 87'. Zivotni sam saputnik kolege iznad mene. Zajedno u osnovnu skolu, pa u srednju (Gimnaziju), pa sad studiramo zajedno graficki dizajn, cak smo i u istoj grupi na faxu...Eto sta ti je sudbina Exclamation

Licno,ispunjava me MUZIKA! (Make love & listen to the music...)

Naravno ne postoji devojka za kojom se necu okrenuti ako iole lici na nesto. Cool Pravoslavac sam za koga ne postoje rasne i nacionalne granice!

U vezi sam sa 'jednom' plavookom devojkom.
Sta reci, volim da volim!
Back to top Go down
http://www.subliminal-clan.dzaba.com
no.skill
Tek stigao na forum
Tek stigao na forum



Broj poruka : 3
Datum upisa : 2007-07-27

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeFri Jul 27, 2007 3:15 pm

Zovem se Rade, '88, iz Zarkova sam, Cukarica, BGD. Zavrsio graficku upisao singidunum poslovnu informatiku. Bavim se dizajnom vec par godina unazad profesionalno, ne praktikujem stalne veze, kanter pikam nekih 7god.. itd. Smile
Back to top Go down
bakaja
Tek stigao na forum
Tek stigao na forum
bakaja


Broj poruka : 8
Godina : 35
Location : Srbija,Beograd,Zemun
Datum upisa : 2007-07-28

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeSat Jul 28, 2007 10:33 am

E ovako ja sam Bakaic Milos-Bakaja,za CS igrace poznatiji kao Mr. Bones...
Od ove godine student politickih nauka,volim zene i sport(ko ne voli Laughing ),i da da da da....VOLIM SARMU!!!!!(opet ko je ne voli lol! )
E toliko za sada o meni...
Back to top Go down
http://www.drazhini_sinovi.co.sr
EVAN
Ultra-Super clan
Ultra-Super clan
EVAN


Broj poruka : 180
Godina : 35
Location : POZAREVAC
Datum upisa : 2007-08-09

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeThu Aug 09, 2007 9:52 pm

Ajd' i ja da se predstavim... Very Happy

Zovem se Nenad Jovanovic,iz Pozarevca sam,88' godiste...igram kanter sedam godina...igram na serverima Terra Public I i II,na eXploited serveru gde je nas drugar Rade admin i tamo sam poznat kao cPL [TeaM] Evan,cPL^Evan...dok sam igrao za -=NRG=-,bio sam Ko ne zna ne ume i sada koristim cesto taj nick...poz za Radeta ovom prilikom..u vezi sam,treba da krenem 1 Oktobra na Kosarkasku Akademiju Borislava Stankovica ''Megatrend''...eto toliko...Pozdrav! flower
Back to top Go down
http://www.nba.com
FrenkY
Super clan
Super clan
FrenkY


Broj poruka : 120
Godina : 29
Location : Bih - Sarajevo
Datum upisa : 2007-08-13

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 3:26 pm

Zovem se Anel Karovic, u CS mi je nick zeu[S]., imam 9 god volim da igram kompjutera, mrzim na lanu kad kreiram da ih oderem 2:0 i
izadju :S, klan mi je neuron i Tks. Team imam brata Harisa (s[K]uLL.) eto toliko o meni pozz svima od mene Smile Smile Smile


Last edited by on Sun Sep 09, 2007 11:57 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.hp-clan.co.nr
|RB|bulletproof
Tek stigao na forum
Tek stigao na forum



Broj poruka : 7
Datum upisa : 2007-08-17

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 8:35 pm

Marko Todoric, rodjen sam 3. Avgusta 1990. inache igram CS neshto vise od 6 godina ali sa ogromnim pauzama pa na zalost nisam pr0 Sad inace aktivno igram nesto manje od godinu dana! Nick u CS-u mi je

Code:
|3uLLe7 p|2o0F*^^
ili
Code:
BulletProof^^
Zavisi od raspolozenja Very Happy

Zivim na Novom Beogradu u bloku 61, idem u Saobracajnu skolu u Zemunu i okinuo sam prvu godinu Very Happy na svu srecu prosao sam je po drugi put Very Happy Posle Saobracajne, planiram da odem u neku privatnu shkolu za rachunare, inache cilj mi je Microsoftova Licenca!

Volim Hip-Hop, Ribe, Kola, CS, Ortake, Porodicu i OBOZAVAM SARMU Very Happy

Trenirao sam Basket i Aikido, ali sam prestao zbog drushtva, nisam imao vremena za drushtvo, a bez drushtva ne mogu

Toliko o meni Wink

Ako sam zaboravio neshto reknite Wink

Pozdrav
Back to top Go down
Kurotresin@
Ultra-Mega-Super Član
Ultra-Mega-Super Član
Kurotresin@


Broj poruka : 542
Location : Beograd,Vracar
Datum upisa : 2007-08-08

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeSat Aug 18, 2007 3:33 am

Ime mi je Milivojevic Stefan . Ne zovem se zovu me drugi !! Very Happy (salim se).Rodjen sam 14.07.1990. u Beogradu.Zivim u Beogradu na Vracaru , i idem u ETS "Rade Koncar" ucenik sam idalje 2. razreda jer sam na razrednom ostao je jos 1 Very Happy Posle srednje planiram visu ili fax. Obozavam PORODICU , ortake , devojku , muziku. rukomet (na zalost vise ne igram aktivno velika povreda je u pitanju) , kola ...!!! Slusam skoro svaku vrstu muzike odnedavno poceo i metal ali samo jedan pravac (Pero nadam se da ti je drago sto si uticao na ovo) !!! Clan sam [Subliminal] klana . FULL TAG [Subliminal]Kurotresin@!!! CS igram mozda 6 god malo vise ali pauza je bila 4 god (ponekad u igraoni za to vreme mozda 5X godisnje po 1.5 sat) poceo ponovo da igram pre mozda 2-3 meseca. Eto toliko o meni


Last edited by Kurotresin@ on Wed Apr 09, 2008 7:46 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
EVAN
Ultra-Super clan
Ultra-Super clan
EVAN


Broj poruka : 180
Godina : 35
Location : POZAREVAC
Datum upisa : 2007-08-09

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeSat Aug 18, 2007 1:24 pm

WELCOME i tebi stari clane....xD!!!
Back to top Go down
http://www.nba.com
Shadow
Admin
Shadow


Broj poruka : 2579
Godina : 36
Location : Indjija
Datum upisa : 2007-07-24

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeSat Aug 18, 2007 4:25 pm

MA WELCOME SVIMA OD STRANE ADMINA xexxee
Back to top Go down
http://www.subliminal-clan.dzaba.com
BoG[i]
Tek stigao na forum
Tek stigao na forum
BoG[i]


Broj poruka : 4
Godina : 34
Location : Kljajicevo
Datum upisa : 2007-09-09

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 9:59 pm

Ime mi je Zeljko Bjelobaba.Nadimci Zoca i bogi.Rodjen 15.03.1990.Zivim u Kljajicevu kod sombora (sever srbije).Navijam za Crvenu Zvezdu i Inter iz milana.Slusam narodnjake,Baju malog knindzu, ali mogu da podnesme sve i jednu vrstu muzike Smile Skola hmmmm--Tehnicka skola za programiranje racunara...
CS igram vec duze vreme ne znam tacno koliko godina...Od vecih turnira sam bio na ESWC, WCG-u i igrao sam CK-ligu koju sam sa svojim drugarima iz clana osvojio Very Happy
Pre dosta vremena sam igrao na SBB a sada igram samo na exe-netu de sam i admin.
Nick : BoG[i] <3 THC-uKrvi
Mozete me kontaktirati na :
MSN : bogiug@hotmail.com
e mail : bogi@exe-net-gaming.net

Sta vise reci a ne zaplakati afro


Last edited by on Sun Sep 09, 2007 10:24 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.exe-net-gaming.net
Wolf
Ultra-Mega-Super Član
Ultra-Mega-Super Član
Wolf


Broj poruka : 835
Godina : 37
Location : Indjija, Srbija
Datum upisa : 2007-07-26

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeSun Sep 09, 2007 10:22 pm

WELCOME!!!


Last edited by on Sun Sep 09, 2007 10:25 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.subliminal-clan.dzaba.com
bitj
Ultra-Super clan
Ultra-Super clan
bitj


Broj poruka : 170
Godina : 31
Location : Lost in space..
Datum upisa : 2007-09-18

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 5:45 pm

Ja se izvinjavam shto nisam sa vama od samog pochetka spamovanja ;p Ali nisam znala da imate 4um x) I pre otp. 1h sam skontala na 4umu BeskaNET servera link vasheg 4uma Smile Nvmz, ae da se predstavim vetj jednom ;p

Zovem se Milana, nick mi je bitj (shto je ochigledno).. Verovatno me vetjina zna sa cs-a Wink Ako ne sa cs-a onda sa raznih 4uma koje spamujem ... Volim da volim i budem voljena Wink U slobodno vreme igram cs <igram za klan cstrike.exe>, chitam i volim puno da trchim x) Opushta me 'zika.. Obozhavam da izlazim i da se provodim sa drushtvom Very Happy Sretjno zaljubljena Wink

I da dodam msn kontakt.. milana__radak@hotmail.com

Toliko od mene x)
Back to top Go down
Wolf
Ultra-Mega-Super Član
Ultra-Mega-Super Član
Wolf


Broj poruka : 835
Godina : 37
Location : Indjija, Srbija
Datum upisa : 2007-07-26

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 4:39 pm

Prvo zensko da se predstavilo na forumu...!!!
Hvalim te Boze...
Ovo vredi obeleziti i proslaviti...Very Happy

cheers cheers cheers
Back to top Go down
http://www.subliminal-clan.dzaba.com
bitj
Ultra-Super clan
Ultra-Super clan
bitj


Broj poruka : 170
Godina : 31
Location : Lost in space..
Datum upisa : 2007-09-18

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeThu Sep 20, 2007 12:04 am

Hahahaha Very Happy lol Very Happy
Back to top Go down
Shadow
Admin
Shadow


Broj poruka : 2579
Godina : 36
Location : Indjija
Datum upisa : 2007-07-24

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeThu Sep 20, 2007 2:38 am

Bilo musko ili zensko, dobrodoslo je na forum ...hehe
Back to top Go down
http://www.subliminal-clan.dzaba.com
CrEEpInG_dEaTh
Ultra-Mega-Super Član
Ultra-Mega-Super Član
CrEEpInG_dEaTh


Broj poruka : 433
Godina : 33
Location : de_fotelja :D
Datum upisa : 2007-09-21

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeFri Sep 21, 2007 4:46 am

POZDRAV SVIMA

Zovem se Aleksandar iz Bara CG Very Happy godiste 90
igram cs 6 godina sa velikim pauzama
nick u cs mi je CrIss_AnGel ili CrEEpInG_dEaTh zavisi od raspolozenja igram za RB ILI TI REDBERET
do skoro treniro vaterpolo i plivanje presto zbog toga sto nemam uslove obozvama da trcim I OBOZAVAM SPORT
omiljeno jelo slana palacinka Smile hmmm

toliko od mene Very Happy
Back to top Go down
http://www.barani.user.co.yu
Wolf
Ultra-Mega-Super Član
Ultra-Mega-Super Član
Wolf


Broj poruka : 835
Godina : 37
Location : Indjija, Srbija
Datum upisa : 2007-07-26

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeFri Sep 21, 2007 2:11 pm

bounce !WELCOME! bounce
Back to top Go down
http://www.subliminal-clan.dzaba.com
tomic_ogee
Tek stigao na forum
Tek stigao na forum



Broj poruka : 5
Godina : 32
Location : Bijeljina Republika Srpska
Datum upisa : 2007-10-17

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeSun Oct 28, 2007 5:37 pm

Ja sam Ognjen Tomic zivim u Bijeljini koja se nalazi u Republici Srpskoj srbin sam tj:D pravoslavac podnosim i druge were nisam nacionalista.Rodjen sam u BanjaLuci 30.7.1991.2sam razred srednje ekonomske skole smer Trgovacki Tehnicar cenim sve iz mog klana svi su ekstra u dobar sam klan upao samo manje od svih cenim stefana Kurotresninu ne mrzim ga vec ga samo manje cenim moj nick na cs-u je inace [Subliminal]tiGeR-rosSh od sad posto se pocinjem potpisivat a ranije mi je bio samo rosSh.Treniram fudbal golman sam i tako dalje.Pozz za sve iz mog klana i skulla i ostale koji su ovde na forumu :)Najvise volim da jedem palacinke.Navijam za Partizan i Inter iz Milana.Idol mi je Julio Cezar golman Intera i Adrino:D toliko od mene pozz!!!Moto : RIbe kocka Palacinke :Di kad nesto ima za pojebat
Back to top Go down
miKri^100%^Dr0g3R
Ultra-Super clan
Ultra-Super clan
miKri^100%^Dr0g3R


Broj poruka : 151
Godina : 31
Location : Kod Eufrata......
Datum upisa : 2007-08-20

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 11:36 am

ceo roman...PARTIZAN,PARTIZAN najbolji...

jel ima neko da ovde navija za Cigane(Crvena Zvezda)??? Very Happy
Back to top Go down
Unique
Ultra-Mega-Super Član
Ultra-Mega-Super Član
Unique


Broj poruka : 582
Location : Bg
Datum upisa : 2007-09-14

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 2:08 pm

Ja u principu ne navijam...ali kad sam bio klinac navijao sam za partizan tako da....SAM SI OVDE DRUSKANE! Very Happy Razz
Back to top Go down
miKri^100%^Dr0g3R
Ultra-Super clan
Ultra-Super clan
miKri^100%^Dr0g3R


Broj poruka : 151
Godina : 31
Location : Kod Eufrata......
Datum upisa : 2007-08-20

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 6:36 pm

pa ja navijam za PARTIZAN i pitam da li ima neko da navija za Cigane?
Back to top Go down
Kurotresin@
Ultra-Mega-Super Član
Ultra-Mega-Super Član
Kurotresin@


Broj poruka : 542
Location : Beograd,Vracar
Datum upisa : 2007-08-08

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 8:07 pm

Ja navijam za Zvezdu , ima li problema mozda ??????????????????????????????????????????????????????????????????????? Very Happy
Back to top Go down
CrEEpInG_dEaTh
Ultra-Mega-Super Član
Ultra-Mega-Super Član
CrEEpInG_dEaTh


Broj poruka : 433
Godina : 33
Location : de_fotelja :D
Datum upisa : 2007-09-21

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 4:17 pm

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sam delija neka frka ??? king lol!
Back to top Go down
http://www.barani.user.co.yu
Wolf
Ultra-Mega-Super Član
Ultra-Mega-Super Član
Wolf


Broj poruka : 835
Godina : 37
Location : Indjija, Srbija
Datum upisa : 2007-07-26

Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 6:52 pm

i ja sam zvezdas!!!
Back to top Go down
http://www.subliminal-clan.dzaba.com
Sponsored content





Upoznajmo se ! Empty
PostSubject: Re: Upoznajmo se !   Upoznajmo se ! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Upoznajmo se !
Back to top 
Page 1 of 8Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Radanović Plast forum :: Upoznavanje,zabava,razno... :: Opis clanova,slike clanova....-
Jump to: